Menu strony
patataj.com
Akwarium
akwarium

Zwierzątko dla ciebie - jakie powinno się wybrać

Dziesiątki analiz uznanych naukowców udowodniło, że trzymanie w domu zwierzaka może przynieść dużo korzyści człowiekowi. Poniżej kilka ciekawych informacji, które ułatwią ci wybór futrzastego pupila.
Akwarium

Akwarium i rybki czy pies? Kupujemy zwierzę dla dziecka

Dziesiątki rodziców zastanawia się, czy ulec naleganiom dziecka o zwierzę domowe. Czy zatem jest to rozsądny pomysł? Czy powinno się sprezentować dziecku zwierzę? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i które zwierzątko będzie trafnym wyborem?
akwarium, akwarystyka

Jak zacząć hodować rybki

Akwarium z rybkami to świetna opcją dla wszystkich tych, którzy pragną posiadać stosunkowo niewiele wymagającego zwierzę lub po prostu interesują się rybami. Aby dobrze dokonać wyboru najładniejszego akwarium najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem hodowania rybek i w czasie kupna kierować się opiniami jedynie wytrawnych i doświadczonych specjalistów albo znajomych obeznanych w takiej sprawie.Jak można wyposażyć akwaria i o czym przed wszystkim trzeba pamiętać?
Rybki, akwarium

Wszyscy chcą mieć rybki

Odkąd animacja wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieci na całym świecie dosłownie oszalały na punkcie tej uroczej rybki. W sklepach zoologicznych błyskawicznie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie dzieciaki pragnęły mieć własnego uroczego Nemo. Ale hobby, jakim jest akwarystyka, jest popularne w naszym kraju od dawien dawna. Jeśli więc nasz maluch pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas łasić i powie, że pragnie mieć rybki, wszelkich niezbędnych informacji dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest mnóstwo na terenie naszego kraju.
akwarium, akwarystyka

W pełni wyposażone akwaria najwyższej jakości

Wnętrze mieszkalne czy służbowe to nierzadko wizytówka jego właściciela. Odzwierciedla ono styl oraz temperament, a także poglądy. Dlatego ludzie kładą dużo wysiłku oraz pracy by stworzyć wnętrza pomysłowe oraz niepowtarzalne. Nadzwyczaj istotnym fragmentem każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu są jego akcesoria. To one są przysłowiowa kropką nad i, wykańczają całe dzieło. Muszą one być jednak bezbłędnie dopasowane do ogólnego temperamentu panującego w danym wnętrzu.