Menu strony
patataj.com
Zwierzęta
Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób sporo taniej utrzymać własnego zwierzaka?

Choć ciągle utrzymanie zwierzaka - psa albo kota, ogólnie nie jest bardzo dużym kosztem, to jednakże szczególnie ostatnio można dostrzec, że mieszkańcy Polski uskarżają się, iż dzisiaj nawet utrzymanie małego zwierzaka nie jest łatwe. No cóż, skoro mamy znaczne spowolnienie ekonomiczne, nie powinniśmy sądzić, że tylko ludzie będą "biedować". Naturalnie nigdy nie warto pozbyć się swojego zwierzaka, to nie ma żadnego sensu. Należy po prostu znaleźć to miejsce, gdzie smycze albo kuwety dla kotów są mimo wszystko tańszymi wydatkami.
Kot domowy

Blogi o kotach – wszystkie przydatne informacje

Zgromadzenie wszystkich ważnych informacji, biorąc pod uwagę naszych czteronożnych pupili, to niesamowicie znacząca sprawa. Pełna wyprawka dla kota powinna być kompletna, jednak nie powinna jednocześnie wychodzić poza ramy określonego budżetu. Właściciele oraz właścicielki kotów nierzadko zastanawiają się długo, stojąc przed półką z jedzeniem dla kotów oraz akcesoriami do gier, zabaw i tych codziennego użytku, na co postawić. Jakie opcje doświadczonych producentów są szczególnie opłacalne? Warto zaglądać na blog, gdzie wszystkie tajemnice kotów są stopniowo odsłaniane.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie czworonożnych przyjaciół

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. profesjonalna pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej i racjonalne żywienie w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby sierść podopiecznego była piękna i lśniąca powinniśmy odpowiednio o nią zadbać a także dobierać kosmetyki przeznaczone dla czworonogów. Pod żadnym pozorem nie korzystajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy się zaopatrzyć specjalistyczny specjalistyczny szampon dla psów.
karma dla szczeniąt

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla niewielkich psów

Wybór karmy dla młodych psiąt nie należy do najprostszych, bo młode psy potrzebują całkiem innych wartości odżywczych i witamin niż psy dojrzałe. Dobranie nieodpowiedniej karmy dla małego szczeniaka zdoła wywołać u niego bóle żołądka, apatię oraz inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki mogą ogromnie bezproblemowo nabawić się alergii bądź nietolerancji na przeróżne pokarmy, bo ich odporność jest sporo słabsza niż u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić trzeba wybierać odpowiednią karmę.
Karma dla kotów

Koci świat czyli jak skutecznie dbać o kota

Świat bez tych zwierząt musiałby być zły. Dużo ludzi nie umie żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do właściciela jak pies, nie lubi słuchać komend, jest zupełnie niezależny, czasami coś podrapie (szczególnie, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to tego zwierzaka da się uwielbiać.
Pies mastif tybetański

Mastif tybetański jako rasa psów niesamowicie szanowana

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański jakiś czas przed tym, jak staniemy się posiadaczami takiego psa? Przede wszystkim pod uwagę powinniśmy brać właściwe warunki, jakie są perfekcyjne dla tych piesków. Prowadzimy w pełni profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako istotna rasa. Dzięki wielkiemu doświadczeniu możemy dać wiele cennych wskazówek zainteresowanym kupnem takiego psa klientom. Zainteresowani klienci liczą na naszą pomoc, a taką właśnie gwarantujemy każdemu.
śpiący Tibetan mastiff

Popularne hodowle psów rasowych

W czasie zakupu nowego zwierzęcia należy zatroszczyć się o bardzo wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak chociażby mastif tybetański. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrej hodowli psów nie bywa zwyczajowo sprawą prostą, zwłaszcza w razie mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się takiego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
Pies rasy mastif tybetański

Czym się cechuje mastif tybetański oraz jaką hodowlę najlepiej wziąć pod uwagę

W czasie zakupu nowego zwierzęcia należy zadbać o niezwykle dużą liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi danych zwierząt, takich jak chociażby mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dwudziestym pierwszym wieku wybór dobrej hodowli psów nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą, szczególnie w razie mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się takiego typu działalnością prosto popaść w dezorientację. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
Żwirek dla kota

Gdzie kupować karmy dla kotów i nie tylko

Nie jest nigdy za prosto dogodzić zwierzętom bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem dużo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najpewniej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabywać odmienne akcesoria?
Akwarium

Akwarium i rybki czy pies? Kupujemy zwierzę dla dziecka

Dziesiątki rodziców nie wie, czy zgodzić się na prośby pociechy o zwierzę domowe. Czy zatem jest to trafiony pomysł? Czy dobrze jest sprawić dziecku zwierzę? Jakie są plusy i minusy takiego zakupu? No i które zwierzątko będzie najlepszym wyborem?