Pokarm
karma dla szczeniąt

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla niewielkich psów

Wybór karmy dla młodych psiąt nie należy do najłatwiejszych, gdyż młode psy potrzebują absolutnie innych wartości odżywczych oraz witamin niż psy dorosłe. Dopasowanie nieodpowiedniej karmy dla małego szczeniaka może sprawić u niego bóle żołądka, apatię oraz inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki mogą niezwykle bezproblemowo nabawić się alergii bądź nietolerancji na różnorodne pokarmy, albowiem ich odporność jest znacznie słabsza aniżeli u psów dojrzałych, żeby do tego nie dopuścić trzeba wybierać dobrą karmę.
obraz lazu

Turkuć podjadek to owad na tę chwilę rzadko występujący w Polsce

Nasz kraj położony jest w umiarkowanej strefie klimatycznej, gdzie występuje stosunkowo jasny i odczuwalny podział na pory roku. To dla wielu zwierząt i roślin dobre warunki do rozwoju, dlatego że nie brakuje pożywienia, wody, czy także innych substancji, które są konieczne do życia.
Karma sucha dla kotów Acana

W jaki sposób dbać o kotka?

Każdy kto dorobił się dzieci bez wątpienia już zmagał się z tym problemem. W pewnym wieku nasze dzieci przychodzą do nas z ważnym zapytaniem. Zazwyczaj niezwykle boimy się tego momentu. Lecz kiedyś w końcu to następuje. Warto już wcześniej przygotować się do tej pogawędki i ustalić z partnerem, jakie zajmiemy stanowisko.

Gdy posiadamy kociaka w pokoju

Koty to niezwykłe istoty. Każdy, kto ma to zwierzę w mieszkaniu, na pewno to potwierdzi. Jeśli więc w odpowiedzi na wieczne prośby naszego malucha, chcemy mu w końcu kupić jakieś zwierzątko, warto pomyśleć właśnie o kociaku.
Kotki to zwierzęta bardzo samodzielne. Umieją sobie dać radę bez ludzi, jednakże wielkodusznie znoszą naszą obecność w otoczeniu. Gdy bowiem kupujemy kotka, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do swojego mieszkania niepodzielnego króla. To właśnie on decyduje, kiedy możemy go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które ma kociaka, na pewno nauczy się pokory, gdyż ten zwierzak na pewno nie da sobą rządzić.