Menu strony
patataj.com
Pokarm
obraz lazu

Turkuć podjadek to owad na tę chwilę rzadko występujący w Polsce

Polska położona jest w umiarkowanej strefie pogodowej, w której jest stosunkowo przejrzysty i odczuwalny rozdział na pory roku. To dla sporej ilości zwierząt i roślin korzystne warunki do rozwoju, dlatego że nie brakuje tutaj pokarmów, wody, czy też innych substancji, które są potrzebne do życia.

Gdy posiadamy kociaka w pokoju

Koty to zadziwiające stworzenia. Każdy, kto posiada to zwierzę w mieszkaniu, na pewno się z tym zgodzi. Jeżeli więc reagując na usilne prośby naszego dziecka, chcemy mu w końcu dać jakieś zwierzątko, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzęta bardzo niezależne. Potrafią sobie dać radę bez ludzi, jednakże wielkodusznie tolerują naszą obecność w domu. Kiedy bowiem kupujemy kotka, trzeba nam wiedzieć, że wprowadzamy do swojego domu niepodzielnego władcę. To właśnie on decyduje, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kota, z pewnością nauczy się pokory, ponieważ ten zwierzak z pewnością nie da sobą manipulować.
Karma sucha dla kotów Acana

W jaki sposób dbać o kotka?

Każdy kto dorobił się dzieci z pewnością już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze latorośle przychodzą do nas z ważnym zapytaniem. Zwykle bardzo boimy się tej chwili. Ale prędzej, czy później to przychodzi. Warto już wcześniej przyszykować się do tego typu pogawędki i określić z naszą połówką, jakie chcemy zająć stanowisko.
karma dla szczeniąt

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla niewielkich psów

Wybór karmy dla młodych psiąt nie należy do najprostszych, bo młode psy potrzebują całkiem innych wartości odżywczych i witamin niż psy dojrzałe. Dobranie nieodpowiedniej karmy dla małego szczeniaka zdoła wywołać u niego bóle żołądka, apatię oraz inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki mogą ogromnie bezproblemowo nabawić się alergii bądź nietolerancji na przeróżne pokarmy, bo ich odporność jest sporo słabsza niż u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić trzeba wybierać odpowiednią karmę.