Menu strony
patataj.com
Łowiska
różne ryby

Ciekawe propozycje na wędkarską przygodę

Turystyka wędkarska w Polsce jest niezwykle rozwinięta. Z roku na rok nad klarowne górskie rzeki przybywają coraz to większe tłumy zwolenników aktywniejszych form odpoczywania jakim jest na przykład wędkarstwo. Dużym atutem kraju jest wielka ilość jezior oraz ich zróżnicowanie. Dobrze nastawić się w tym roku na bardziej aktywne formy wypoczynku ,jak i na co bardziej intrygujące propozycje agencji turystycznych, zwłaszcza w sytuacji, kiedy bywa się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby podróż na ryby stał się nareszcie faktem? Obecnie dzięki specjalnym ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.
łowienie ryb

Powędkuj w Szwecji - pomysł na wczasy

Nie czarujmy się, nasz kraj nie jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla ludzi, którzy uwielbiają spędzanie wielu godzin na cierpliwym łapaniu ryb. Nasze akweny wodne nie słynną z obfitości gatunków ryb, a reguły prawne mocno zniechęcają wielbicieli tego sportu.
Wyprawy wędkarskie

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - urlop na świeżym powietrzu

Bestsellerowe kryminały to tylko jeden z wielu mocnych stron naszego północnego sąsiada. Szwecja polskim wędkarzom dała się poznać jako fantastyczne miejsce na...