Menu strony
patataj.com
Hobby

W jakim sklepie zamówić polecany przez profesjonalistów sprzęt foto?

Szeroko rozumiana fotografia bez wątpienia jest świetnym hobby dla praktycznie każdego z nas. Jest to co prawda zajęcie wymagające pewnego talentu, ale równocześnie każdy przy dobrych chęciach będzie w stanie robić faktycznie piękne zdjęcia.
egzotyczna ryba

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i nieodkrytych łowiskach

Powszechnie uznano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, powinno się także przyznać, że tak naprawdę mało kobiet interesuję się wędkarstwem. Encyklopedia mówi, iż wędkarstwo to również odmiana sportu jaki i pasji, polegające głównie na łowiectwie ryb na wędkę.
akwarium

Zwierzątko dla ciebie - jakie powinno się wybrać

Setki eksperymentów uznanych naukowców wskazało, że posiadanie zwierzaka może dać mnóstwo benefitów człowiekowi. Poniżej parę przydatnych informacji, które ułatwią ci wybór zwierzęcego przyjaciela.
moro

W jaki sposób możemy zająć interesująco własny czas?

Z pewnością trzeba w jakiś sposób zająć własny wolny czas. Bo przecież coś powinniśmy robić fajnego we własnym życiu. Wychodzę z założenia, że strzałem w dziesiątkę są na ten przykład militaria. Sam się przyznam, iż jestem ogromnym miłośnikiem militariów - chociaż nigdy nie byłem w wojsku, to uważam, że byłbym świetnym żołnierzem. Cóż, jednak to tylko marzenia, które raczej nigdy się nie spełnią...
gry na konsole

Z jakich przyczyn granie na konsoli jest świetną formą spędzania wolnego czasu?

Chcącym fajnie spędzić wolny czas we wszystkich przypadkach gorąco zalecam grywanie na konsolach! W końcu konsole są niesamowite, choć naturalnie świetnie zdaję sobie sprawę, iż często niektórzy gracze pewnie się ze mną nie zgodzą. Jednak uważam, że xbox i inne konsole są tak naprawdę jednymi z najwspanialszych wynalazków przełomu XX i XXI wieku. Pewnie to bardzo subiektywne, ale swojej opinii o konsolach w żadnym razie nie jestem w stanie zmienić.
moro

Najlepsza odzież na męskie wycieczki

Tempo za dnia, niedostatek czasu i nieustająca pogoń za karierą komplikują na każdym polu utrzymanie pasji, wykorzystanie wolnego czasu czymś innym nic błogim nicnierobieniem, bez przełożonego za plecami, bez dat, biegu i stresu.