Menu strony
patataj.com
Pies
karma dla szczeniąt

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz należyta karma dla niewielkich psów

Wybór karmy dla młodych psiąt nie należy do najprostszych, bo młode psy potrzebują całkiem innych wartości odżywczych i witamin niż psy dojrzałe. Dobranie nieodpowiedniej karmy dla małego szczeniaka zdoła wywołać u niego bóle żołądka, apatię oraz inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki mogą ogromnie bezproblemowo nabawić się alergii bądź nietolerancji na przeróżne pokarmy, bo ich odporność jest sporo słabsza niż u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić trzeba wybierać odpowiednią karmę.
pies

Troska o zwierzaka nie jest w dzisiejszych czasach nie na miejscu

Prawie każdy właściciel psa znacząco uwielbia swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Jeśli również posiadasz psa, zdecydowanie wiesz dobrze, że powinieneś się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o zwierzę nie jest obecnie niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich ulubieńców praktycznie wszystko.
pies

Jakim pokarmem najlepiej pożywić domowe zwierzaki by wyrosły na dorodne?


Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się niezmiernie często zwierzaki. W tym miejscu należałoby zaryzykować stwierdzeniem, że niejednokrotnie nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej jednakże nasze trendy w posiadaniu zwierząt są ogromnie różnorodne.
tibetan mastiff

Czy warto posiadać w swoim mieszkaniu psa?

Kiedyś psy w dużej mierze służyły swoim panom jako świetna ochrona przed choćby drapieżnikami. W szczególności na polskiej wsi często psy były niemalże nieodłączną częścią krajobrazu. Dzisiaj ciągle psy są bardzo często wykorzystywane do niejako celów komercyjnych, na przykład są bardzo dobre jeżeli w rachubę wchodzi ochrona. Oczywiście akurat w tym wszystkim raczej nie ma nic nagannego, w końcu jeśli psy są odpowiednio traktowane, to bez cienia wątpliwości jest im dobrze. Jednakże takie zwierzaki jak przykładowo tibetan mastiff breeders, są bardzo lubiane akurat nie z takich powodów.
Tibetan mastiff

Tibetan mastiff rasą bardzo wybieraną

Niełatwą w hodowli rasą jest zdaniem wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te urocze psy robią wrażenie własnym sprytem oraz wyjątkową urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie ekspertów może zachęcić potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się wzrastającym wciąż zaciekawieniem.
akwarium

Zwierzątko dla ciebie - jakie powinno się wybrać

Setki analiz wiarygodnych naukowców wykazało, że trzymanie w domu zwierzęcia może przynieść całą masę profitów człowiekowi. Poniżej garść przydatnych informacji, które pozwolą ci wybrać futrzastego pupila.
Pies rasy mastif tybetański

Kupno przyjaciela domu. Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko oznajmia nam, iż pragnie mieć w domu zwierzę. To dość istotna kwestia i trzeba się nad nią dobrze zastanowić. Na pewno nie możemy zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko po to, aby przestało nas tą sprawą męczyć. Okłamywanie dziecka przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednak zadeptamy pragnienia dziecka o zwierzątku, przemyślmy wszystko na chłodno.
Karmy dla psów ZiwiPeak

Jak wybrać odpowiednią karmę dla psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dostosowanego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najważniejsze w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników, by przez cały czas cieszył się doskonałym zdrowiem.
Tibetan mastiff

Dbanie o psiaka i kota

Trzymanie w domu zwierzaka to właściwie jeden wielki zestaw obowiązków i przyjemności. Wierny pies przynosi wiele radości i uśmiechu nawet w pechowe dni. To idealny towarzysz do dalekich wędrówek i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, również potrafi się całkiem nieźle zaprzyjaźnić z właścicielem. Zasypianie z puszystym, mruczącym kotkiem to ogromna przyjemność.
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak rzeczywiście jest w żywności przeznaczonych dla czworonogów?

Żywienie twojego czworonoga jest niezmiernie istotna. Dopasowanie właściwej diety musisz koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę ”parametry” twojego małego towarzysza – głównie wiek, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To jasne, że zwierzęta dorosłe powinny być karmione czym innym, niż szczeniaki, a kastrowany kot w inny sposób, niż ten bez zabiegu.