Menu strony
patataj.com
Wakacje
Agroturystyka na Kaszubach

Jazda konna - sposób na lato?

Każdego roku jesteśmy stawiani przed tym samym problemem. Co zrobić z urlopem? Leżenie przez dwa tygodnie dla niektórych ludzi jest mało ciekawe, zwłaszcza gdy nie lubią palącego słońca. Wspinaczki górskie zazwyczaj są wyczerpujące, a przecież lato powinno być okresem wypoczynku. Może wobec tego wypróbować coś zupełnie innego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna - sport zawierający w sobie ruch na łonie natury, a jednocześnie dający ogromną radość oraz możliwość kontaktu z końmi - ładnymi i dostojnymi zwierzętami.
łąka

Oferty wakacji dla najmłodszych

Niełatwo jest w nowym tysiącleciu zorganizować dziecku intrygujące wakacje, które będzie ono pamiętać aż do późnej starości. W przesadnym natłoku firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo stracić orientację. Odpoczynek dziecka czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
wędkowanie nad morzem

Interesujące opcje na urlop. Wyjazd na ryby do Szwecji?

Szeroko rozumiana branża turystyczna stoi w chwili obecnej na bardzo wysokim poziomie rozwoju niemalże w każdej części Europy, co rzecz jasna jest świetną wiadomością dla nas wszystkich – w końcu dzięki temu właściwie każdy, kto tylko odrobinę się postara niewątpliwie będzie mógł znaleźć dla siebie rzeczywiście odpowiednie miejsce na spędzenie swych wakacji. Jak najbardziej warto więc zainteresować się nieco bliżej wszystkimi związanymi z tym możliwościami, bowiem jeśli przeznaczamy już nieco pieniędzy na przygotowanie takiego urlopu to dobrze byłoby mieć pewność co do tego, że będzie to dla nas rzeczywiście satysfakcjonujący wyjazd.