Menu strony
patataj.com
Wakacje
wędkowanie nad morzem

Interesujące opcje na urlop. Wyjazd na ryby do Szwecji?

Szeroko rozumiana branża turystyczna stoi obecnie na sporym poziomie rozwoju niemalże we wszystkich regionach Europy, co naturalnie jest fantastyczną wiadomością dla każdego z nas – przecież dzięki temu absolutnie każdy, kto tylko trochę się postara niewątpliwie będzie mógł znaleźć dla siebie naprawdę odpowiednie miejsce na spędzenie swych wczasów. Naprawdę warto w związku z tym zainteresować się trochę bliżej wszystkimi dotyczącymi tego możliwościami, bo jeżeli przeznaczamy już trochę pieniędzy na zorganizowanie takiego urlopu to dobrze byłoby mieć pewność co do tego, że będzie to dla nas faktycznie zadowalający wyjazd.
łąka

Oferty wakacji dla najmłodszych

Trudno jest w nowym tysiącleciu zorganizować dziecku oryginalne wakacje, które będzie ono pamiętać aż do późnej starości. W przesadnym natłoku firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo stracić orientację. Wakacje dziecka czy to wiosną, czy latem dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Agroturystyka na Kaszubach

Jazda konna - sposób na lato?

Każdego roku jesteśmy stawiani przed jednakowym problemem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się na plaży dla wielu osób jest mało ciekawe, przede wszystkim jeśli nie lubią palącego słońca. Górskie wędrówki najczęściej są męczące, a przecież urlop powinien być momentem relaksu. Może w związku z tym wypróbować coś zupełnie innego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie ruch na łonie natury, a przy tym dostarczający wiele radości i szansę kontaktu z końmi - ładnymi i dostojnymi zwierzętami.