Menu strony
patataj.com
Wakacje
Agroturystyka na Kaszubach

Jazda konna - sposób na lato?

Co roku stajemy przed tym samym problemem. Co robić w trakcie urlopu? Opalanie się na plaży dla niektórych ludzi jest nudne, zwłaszcza jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach zazwyczaj są męczące, a przecież urlop powinien być czasem wypoczynku. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie odmiennego? Rozwiązaniem tych problemów może być jazda konna - sport skupiający w sobie aktywność na łonie natury, a jednocześnie dający ogromną radość oraz możliwość kontaktu z końmi - ładnymi i dostojnymi zwierzętami.
wędkowanie nad morzem

Interesujące opcje na urlop. Wyjazd na ryby do Szwecji?

Szeroko rozumiana branża turystyczna stoi aktualnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju praktycznie w każdej części Europy, co oczywiście jest świetną wiadomością dla nas wszystkich – w końcu dzięki temu właściwie każdy, kto tylko nieco się postara niewątpliwie będzie mógł znaleźć dla siebie faktycznie odpowiednie miejsce na spędzenie swych wakacji. Jak najbardziej warto w związku z tym zainteresować się trochę bliżej wszystkimi dotyczącymi tego możliwościami, ponieważ jeśli przeznaczamy już trochę pieniędzy na przygotowanie takiego urlopu to dobrze byłoby upewnić się co do tego, że będzie to dla nas naprawdę satysfakcjonujący wyjazd.
łąka

Oferty wakacji dla najmłodszych

Niełatwo jest w nowym tysiącleciu zorganizować dziecku intrygujące wakacje, które będzie ono pamiętać aż do późnej starości. W przesadnym natłoku firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo stracić orientację. Odpoczynek dziecka czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych, które mogą sprawić wiele radości dziecku.