Menu strony
patataj.com
Rybki
akwarium, akwarystyka

Akwaria do mieszkania

Polacy mają w czterech kątach różne stworzenia. Zazwyczaj towarzyszem ludzkim w naszym kraju jest pies, czasem kot. Bywa, że maniacy nietypowych stworzeń kupują takie gatunki jak ptasznik albo wąż boa. A ci, którzy uwielbiają fauna rybią, stawiają sobie w mieszkaniach duże akwaria i potrafią godzinami obserwować dostojnie pływające w nich okazy. Mnóstwo analiz naukowych dowiodło, że patrzenie na rybki może znakomicie relaksować nawet najbardziej zestresowanych ludzi.
Guarami

Dlaczego warto kupić akwarium?

Pływające w oszklonym zbiorniku barwne rybki, które można obserwować przez całe tygodnie, to ogromne marzenie niejednej osoby. Od jego ziszczenia się powstrzymują zwyczajowo koszty, jak również dużo wstępnych trudności związanych z dbaniem o ryby. Akwarium dla rybek wcale nie musi być zanadto kosztowne, a także wymagać ogromnych ilości czasu. Początkowy wkład pracy natychmiast zwróci się przynosząc dodatkowe zyski. Piękno to oczywiście coś, w co każdorazowo należy zainwestować. Jak jednak wyposażyć swoje pierwsze akwarium i o czym przed wszystkim należy pamiętać?
Akwarium

Akwarium i rybki czy pies? Kupujemy zwierzę dla dziecka

Setki rodziców rozważa, czy zgodzić się na nalegania pociechy o zwierzę domowe. Czy jest to trafiony pomysł? Czy powinno się kupić dziecku zwierzę? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i jakie zwierzę będzie najlepszym wyborem?
Rybki, akwarium

Wszyscy chcą mieć rybki

Od kiedy animacja wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem zagościła na ekranach kin, dzieciaki na całym świecie praktycznie oszalały na punkcie tej uroczej rybki. W sklepach zoologicznych gwałtownie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie brzdące chciały mieć własnego uroczego Nemo. Ale akwarystyka jest popularna w naszym kraju od bardzo wielu lat. Jeśli więc nasze dziecko pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas łasić i wyzna, że marzy o rybkach, wszystkich niezbędnych rzeczy dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na terenie naszego kraju.