Menu strony
patataj.com
Rybki
Guarami

Dlaczego warto kupić akwarium?

Pływające w oszklonym zbiorniku barwne rybki, które można podglądać przez całe godziny, to tajemne marzenie niejednej osoby. Od jego realizacji powstrzymują w większości wypadków koszty, a także dużo wstępnych trudności powiązanych z dbaniem o ryby. Akwarium dla rybek wbrew pozorom nie musi być przesadnie drogie, ani wymagać ogromnych ilości czasu. Wstępne zaangażowanie ekspresowo zwróci się z nawiązką. Piękno to oczywiście coś, w co zawsze warto zainwestować. Jak jednak wyposażyć swoje pierwsze akwarium oraz o czym przed wszystkim trzeba pamiętać?
akwarium, akwarystyka

Akwaria do mieszkania

Ludzie mają w czterech kątach rozmaite stworzenia. Zazwyczaj zwierzęcym kompanem w naszym kraju jest pies, czasem kot. Zdarza się, że fani egzotycznych żyjątek sprawiają sobie takie zwierzaki jak tarantula bądź fretka. A ci, którzy kochają fauna wodną, instalują sobie w mieszkaniach duże akwaria i mogą godzinami wpatrywać się w żyjące w nich okazy. Sporo eksperymentów naukowych udowodniło, że patrzenie na rybki może świetnie relaksować nawet najbardziej zestresowanych ludzi.
Akwarium

Akwarium i rybki czy pies? Kupujemy zwierzę dla dziecka

Setki rodziców rozważa, czy zgodzić się na nalegania pociechy o zwierzę domowe. Czy jest to trafiony pomysł? Czy powinno się kupić dziecku zwierzę? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i jakie zwierzę będzie najlepszym wyborem?
Rybki, akwarium

Wszyscy chcą mieć rybki

Od kiedy animacja wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem zagościła na ekranach kin, dzieciaki na całym świecie praktycznie oszalały na punkcie tej uroczej rybki. W sklepach zoologicznych gwałtownie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie brzdące chciały mieć własnego uroczego Nemo. Ale akwarystyka jest popularna w naszym kraju od bardzo wielu lat. Jeśli więc nasze dziecko pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas łasić i wyzna, że marzy o rybkach, wszystkich niezbędnych rzeczy dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na terenie naszego kraju.