Menu strony
patataj.com
Koty
kot

Utrzymywanie kotów w domu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Kolejną różnicą może być to, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez ludzi. Z tej przyczyny często wybierane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu ze względu na pracę i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie kota na zewnątrz.
Karma dla kotów

Koci świat czyli jak skutecznie dbać o kota

Świat bez mruczków musiałby być zły. Sporo ludzi nie potrafi żyć bez kotów i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do ludzi jak pies, nie respektuje komend, jest zupełnie niezależny, czasem coś demoluje (zwłaszcza, jeśli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to mruczka da się uwielbiać.

Dobry sklep zoologiczny

Nie jest za łatwo dogodzić zwierzętom , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu zupełnie żadnym wyjątkiem od tej reguły. W dzisiejszych czasach wybranie dobrych akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zazwyczaj sprawą banalną. W natłoku firm zajmujących się takiego typu działalnością prosto się pogubić. Czy lepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Sporo zależy tu od personalnych potrzeb, jak i od gatunku kota czy od jego przyzwyczajeń.
Żwirek dla kota

Gdzie kupować karmy dla kotów i nie tylko

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, chomiki czy szczury, potrzebują bowiem dużo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabywać odmienne akcesoria?
Karma sucha dla kotów Acana

Co tak rzeczywiście jest w żywności przeznaczonych dla czworonogów?

Żywienie twojego zwierzęcego pupila jest niezmiernie istotna. Wybór właściwej diety należy zawsze konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę charakterystykę twojego zwierzęcia – przeważnie liczbę lat, płeć, kastrację oraz ogólną kondycję. To oczywiste, że psy i koty dorosłe powinny jeść inaczej, niż małe, a sterylizowany pies inną karmą, niż ten bez operacji.
Karma sucha dla kotów Acana

Jaką karmę dla kota wybrać

W dzisiejszych czasach warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, aby zatroszczyć się nadzwyczaj mocno o ich prawidłowy rozwój. W światowej dobie ogromnego pośpiechu oraz normalnego zabiegania nawet byle zwyczajne zakupy karmy dla kota, mogą wydać się czymś kłopotliwym, lub bardzo stresującym doświadczeniem.
Karma dla kotów

Rewelacyjne możliwości do wyboru a sklep zoologiczny

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie można znaleźć wszelkie niezbędne produkty dla naszych pupili, daje także rozmaite akcesoria. Niesamowicie potrzebne w danej chwili rzeczy dla naszego kota są na wyciągnięcie ręki, natomiast ceny wręcz powalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, która pragnie inwestować przede wszystkim w doskonałą jakość. Warto szczegółowo analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.

Gdy posiadamy kociaka w pokoju

Koty to zadziwiające stworzenia. Każdy, kto posiada to zwierzę w mieszkaniu, na pewno się z tym zgodzi. Jeżeli więc reagując na usilne prośby naszego dziecka, chcemy mu w końcu dać jakieś zwierzątko, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzęta bardzo niezależne. Potrafią sobie dać radę bez ludzi, jednakże wielkodusznie tolerują naszą obecność w domu. Kiedy bowiem kupujemy kotka, trzeba nam wiedzieć, że wprowadzamy do swojego domu niepodzielnego władcę. To właśnie on decyduje, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kota, z pewnością nauczy się pokory, ponieważ ten zwierzak z pewnością nie da sobą manipulować.
Oczko

Kuwety dla każdego kota

Podczas nabywania nowego zwierzęcia potrzeba zatroszczyć się o bardzo dużą ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrych akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zwyczajowo rzeczą prostą. W natłoku firm zajmujących się tego typu działalnością prosto stracić orientację.
Karma sucha dla kotów Acana

W jaki sposób dbać o kotka?

Każdy kto dorobił się dzieci z pewnością już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze latorośle przychodzą do nas z ważnym zapytaniem. Zwykle bardzo boimy się tej chwili. Ale prędzej, czy później to przychodzi. Warto już wcześniej przyszykować się do tego typu pogawędki i określić z naszą połówką, jakie chcemy zająć stanowisko.
1 2