Menu strony
patataj.com
Zabawki
zoologiczny sklep

Wybrane drapaki znakomitych i znanych marek w naszym kraju

Niewygórowane ceny, w jakich kupić można dobre urządzenia oraz szczególnie wzięte zabawki oraz akcesoria, a także ich zauważalnie poprawiająca się nieustannie jakość, są najistotniejszymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki nierzadko wybierają kupujący i klienci sklepów z kocimi dodatkami, jest w kształcie myszy. Kotkikochają zabawę z tego rodzaju przedmiotami, co więcej są w stanie dzięki temu naostrzyć naturalnie swoje pazurki, bez psucia przedmiotów swojego właściciela.
pies

Jakiego rodzaju zabawki będą najlepsze dla naszego psa i zapewnią mu doskonałą zabawę?

Każdy kto posiada psa, wie jak bardzo istotna jest zabawa z pupilem. Gdy jednak jesteśmy w pracy bądź zostawiamy psa podczas wakacji u znajomych, warto zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym zwierzak na pewno nie będzie się nudził.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie czworonożnych przyjaciół

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia higiena jego sierści, jamy ustnej oraz odpowiednie żywienie w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby sierść podopiecznego była zadbana i lśniąca musimy dobrze o nią zadbać a także dobierać kosmetyki przeznaczone dla zwierząt. Nigdy nie używajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni specjalistyczny szampon dla psów.