Menu strony
patataj.com
Zabawki
zoologiczny sklep

Wybrane drapaki znakomitych i znanych marek w naszym kraju

Niewygórowane ceny, w jakich kupić można znakomitej jakości sprzęty oraz niezwykle popularne zabawki oraz akcesoria, a także ich bardzo poprawiająca się stale jakość, są głównymi zaletami producentów przedmiotów i dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki nierzadko wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi dodatkami, przypomina mysz. Kotkilubią zabawę z tego rodzaju przedmiotami, co więcej mogą tej zabawce ostrzyć w bezpieczny sposób swoje pazurki, bez uszkadzania przedmiotów swojego pana.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie czworonożnych przyjaciół

Każdy właściciel zwierzaka wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia higiena jego sierści, jamy ustnej i odpowiednie żywienie w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby sierść podopiecznego była zadbana i lśniąca powinniśmy odpowiednio o nią dbać a także dobierać produkty przeznaczone dla zwierząt. Nigdy nie korzystajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Należy nabyć odpowiedni szampon dla psów.
pies

Jakiego rodzaju zabawki będą najlepsze dla naszego psa i zapewnią mu doskonałą zabawę?

Każdy kto posiada psa, wie jak bardzo istotna jest zabawa z pupilem. Gdy jednak przebywamy w pracy albo zostawiamy psa podczas wakacji u znajomych, warto zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym masz pies z pewnością nie będzie się nudził.