Menu strony
patataj.com
Zabawki
zoologiczny sklep

Wybrane drapaki znakomitych i znanych marek w naszym kraju

Niewysokie ceny, w jakich nabyć można doskonałe urządzenia i bardzo wzięte zabawki i dodatki, jak również ich dostrzegalnie polepszająca się nieustannie jakość, są najistotniejszymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki najczęściej wybierają kupujący i klienci sklepów z kocimi akcesoriami, przypomina mysz. Kotkikochają zabawę z tego typu przedmiotami, co więcej mogą dzięki temu ostrzyć naturalnie swoje pazurki, bez szkody wśród przedmiotów swojego pana.
pies

Jakiego rodzaju zabawki będą najlepsze dla naszego psa i zapewnią mu doskonałą zabawę?

Każdy kto posiada psa, wie jak bardzo istotna jest zabawa z pupilem. Kiedy jednak jesteśmy w pracy albo pozostawiamy psa w trakcie wakacji u znajomych, warto zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym masz pies z pewnością nie będzie się nudził.
Pies rasy mastif tybetański

Zdrowe życie czworonożnych przyjaciół

Każdy właściciel zwierzaka wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. profesjonalna pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej i odpowiednie żywienie w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby włosie podopiecznego była zadbana i lśniąca powinniśmy dobrze o nią dbać a także dobierać produkty przeznaczone dla zwierząt. Nigdy nie korzystajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy zakupić odpowiedni szampon dla psów.