Menu strony
patataj.com
Wyprawy wędkarskie

Rady dla wędkarzy

Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną formą spędzania czasu przez mężczyzn. Łowienie ryb okazuje się pomysłem na pożyteczne wykorzystanie wolnych dni dla osób w różnym wieku. Często jest to tradycja pokoleniowa przekazywana z ojca na syna. Ten rodzaj sprawności sportowej pozwala na relaks oraz rozmowy w dobrym towarzystwie.
Dzieci z psem

Jakiego typu akcesoria bywają konieczne każdej osobie, która chce hodować pupila w swoim domu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzątka jest nie lada gratką dla naszych milusińskich. Myszka czy mały egzotyczny ptaszek to wspaniały pomysł na upominek dla siedmiolatka, o ile rzecz jasna zadeklaruje on już na początku, że będzie samodzielnie zajmował się swoim pupilem. Z kolei inne pociechy preferują trochę większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka albo psa. Bez względu na to, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić kilka koniecznych gadżetów.
Karma dla psów Acana

Sklepy zoologiczne

Sklep zoologiczny jest miejscem, w którym można dostać różnorodne produkty dla zwierząt. Są tam więc karmy dla psów, kotów i innych zwierząt, terraria, legowiska, smycze i wiele innych. Poza tym w większości sklepów zoologicznych dostępne są także żywe zwierzęta.
kot

Posiadasz kota?

Dawniej trzymanie w domu kotów było niebezpieczne. Najbardziej narażone na szykany były panie, opiekunki czarnych zwierząt, ponieważ mogły zostać oskarżone o bycie czarodziejką i umrzeć na rozpalonym stosie. Na szczęście kościół nie posiada już takiej roli w kraju i obecnie można trzymać koty bez niebezpieczeństwa wyroku.
Guarami

Dlaczego warto kupić akwarium?

Znajdujące się w oszklonym zbiorniku kolorowe rybki, które można obserwować przez całe godziny, to ogromne marzenie niejednej osoby. Od jego ziszczenia się powstrzymują zazwyczaj koszty, a także dużo początkowych problemów związanych z dbaniem o ryby. Akwarium dla rybek wcale nie musi być przesadnie drogie, a także pochłaniać ogromne ilości czasu. Wstępne zaangażowanie szybko zwróci się przynosząc dodatkowe zyski. Piękno to oczywiście coś, w co za każdym razem warto zainwestować. W jaki sposób jednak wyposażyć swoje pierwsze akwarium oraz o czym przed wszystkim trzeba pamiętać?

Karma dla każdego pupila

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie jest zwyczajowo rzeczą prostą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się osądami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów. W dzisiejszych czasach warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
Oczko

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
akwarium, akwarystyka

Jak zacząć hodować rybki

Akwarium z rybkami to wspaniała opcją dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać stosunkowo mało wymagającego zwierzę lub zwyczajnie interesują się rybkami. Aby trafnie dokonać wyboru najładniejszego akwarium najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią hodowania rybek i w czasie wyboru kierować się osądami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów lub znajomych obeznanych w tej kwestii.Jak jednak wyposażyć akwaria i o czym przed wszystkim trzeba pamiętać?
zoologiczny sklep

Wybrane drapaki znakomitych i znanych marek w naszym kraju

Niskie ceny, w jakich nabyć można doskonałe urządzenia oraz bardzo wzięte zabawki oraz akcesoria, a także ich zauważalnie poprawiająca się nieprzerwanie jakość, są podstawowymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki nierzadko wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi akcesoriami, jest w kształcie myszy. Kotkikochają zabawę z tego rodzaju przedmiotami, co więcej są w stanie dzięki temu naostrzyć w bezpieczny sposób swoje pazurki, bez uszkadzania przedmiotów swojego właściciela.