Menu strony
patataj.com

Posiadasz kota?

Dawniej trzymanie w domu kotów było niebezpieczne. Najbardziej szkalowane były niewiasty, opiekunki czarnych kotów, gdyż mogły zostać oskarżone o bycie czarownicą i umrzeć na płonącym stosie. Na szczęście kościół nie posiada już takiej roli w państwie i obecnie można posiadać koty bez niebezpieczeństwa spłonięcia.


kot

Analizy naukowe udowodniły, że posiadania kota w mieszkaniu posiada wiele dobroczynnych następstw. Tulenie kocura może znacznie zredukować ciśnienie i złagodzić zdenerwowanie.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis (zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-kuny/53), w którym są tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Maluchy, które wychowują się z kotami, uczą się odpowiedniego traktowania zwierząt oraz altruistycznych odruchów.

Hodowla kotów to inna rzecz. Identycznie jak w przypadku psów, koty również można podzielić na różnorakie rasy. Wielu Polaków robi fortunę, hodując koty i sprzedając je drogo. Jest to co najmniej dziwna rzecz, bo traktuje się je jak towary, które tracą lub zyskują na wartości.

A przecież zwyczajny kot wzięty ze schroniska obdarzy nas podobną miłością, co elegancka kicia z drzewem genealogicznym. Oprócz tego da się dostrzec, że pospolite dachowce są nieraz o wiele piękniejsze, niż wychuchane hodowlane zwierzaki. O ile jednak nęci cię zakup rasowca, spytaj sprzedawcę, czy przy transakcji masz zagwarantowany taki bonus, jak wyprawka dla kota, która zawiera pożywienie oraz zabawki.

Nie zwlekaj - jeżeli zaintrygował Cię ten post, to zachęcamy Cię do wejścia do serwisu twórcy, żeby przyswoić nowe niesamowite szczegóły.Futrzaki są niesamowicie popularne w cyberprzestrzeni. Dzień w dzień ludzie publikują setki fotek i klipów filmowych, w których przedstawiają zachowania swoich kocich przyjaciół. W sieci można zobaczyć też przydatne strony, takie jak blog o kotach.

Na cyfrowych pamiętnikach opiekunów można dowiedzieć się mnóstwo interesujących rzeczy, a także powymieniać przezycia i poprosić o pomoc. Jeśli jesteś cybermaniakiem i zamierzasz blogować o swoich zwierzakach, możesz samodzielnie stworzyć blog o kotach. Obecnie założenie bloga jest proste i za darmo, generalnie każdy może w kilka sekund odpalić blog o kotach i informować internautów o swoim zwierzaku.
Dodał: A.Z.
21-09-20 07:01:05