Menu strony
patataj.com

Battlefield IV, Grand Theft Auto V - najnowsze wersje najbardziej cenionych gier

Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o ciężkim, męskim przesłaniu doskonale znają grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry należy także to, że starcia prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś używają urozmaiconych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych fragmentów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą oddziaływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.
Nowe wersje gry są bogatsze o tzw. sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz jest w stanie jednym nieostrożnym ruchem przestraszyć zwierzynę lub co warto zobaczyć w gdańsku uaktywnić alarm. Jest to impuls dostrzegalny przez wroga i powoduje trudne do przewidzenia konsekwencje. W grze mają miejsce też wydarzenia bardziej sensacyjne. Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, gwałtowne wybuchy czy inne widowiskowe okoliczności powodujące bardzo silne odczucia u graczy. Bohaterowie gry wyposażani są też w coraz nowocześniejszą i bardziej skomplikowaną oręż. Umożliwia to przeprowadzanie stosunkowo skomplikowanych operacji o charakterze wojskowym.

GTA 5
I choć najnowsze gry playstation (grand theft auto 5 ps3) produkowane są na wciąż nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda ciągle jeszcze umożliwiają graczom używania Playstation 3. Najnowsza wersja gry Battlefield, tym razem już numer 4, ukaże się 31 października. I zapewne ucieszą się wszyscy pasjonaci tej gry, że nie muszą inwestować w nowy sprzęt, aby mieć możliwość zagrać w najnowszą jej edycję. Trwają też kalkulacje wśród speców od tematu, czy i następna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na nienowym już, lecz wypróbowanym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry informują, iż będą robić wszystko, aby kreować coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Obojętnie, jakiego rodzaju sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield niezmiennie będzie jedną z najbardziej poszukiwanych gier tego typu.


Kolejne teksty

Z jakich przyczyn granie na konsoli jest świetną formą spędzania wolnego czasu?

gry na konsole
Chcącym fajnie spędzić wolne chwile we wszystkich przypadkach gorąco polecam grywanie na konsoli! Przecież konsole są rewelacyjne, choć oczywiście doskonale wiem, iż często niektórzy gracze mogą się ze mną nie zgodzić. Jednak uważam, że xbox oraz pozostałe konsole są tak naprawdę jednymi z najbardziej wspaniałych wynalazków XX i XXI wieku. Pewnie to bardzo subiektywny osąd, lecz własnej opinii o sprzęcie konsolowym nigdy nie jestem w stanie zmienić.

Najnowsza wersja Battlefield 4 (ciekawy artykuł: battlefield 4 wymagania) oferuje jeszcze lepszą oprawę graficzną i bardziej zaawansowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli brać udział w potyczce wojennej, której akcja ma swój początek w dalekim Szanghaju. Jak zwykle akcja gry potoczy się szybko, a ilość kombinacji związanych z toczeniem walk nie powinna rozczarować nikogo. Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość obserwowania pola bitwy z wysokości. Dlatego też wróg w grze Battlefield 4 będzie nękany i z ziemi i z powietrza. Będzie to zacięta rozgrywka.
22-08-14 07:02:06