Battlefield IV, Grand Theft Auto V - najnowsze wersje najbardziej cenionych gier

Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o ciężkim, męskim przesłaniu doskonale znają grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry należy także to, że starcia prowadzone w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś używają urozmaiconych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych fragmentów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą oddziaływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.
Nowe wersje gry są bogatsze o tzw. sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz jest w stanie jednym nieostrożnym ruchem przestraszyć zwierzynę lub co warto zobaczyć w gdańsku uaktywnić alarm. Jest to impuls dostrzegalny przez wroga i powoduje trudne do przewidzenia konsekwencje. W grze mają miejsce też wydarzenia bardziej sensacyjne. Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, gwałtowne wybuchy czy inne widowiskowe okoliczności powodujące bardzo silne odczucia u graczy. Bohaterowie gry wyposażani są też w coraz nowocześniejszą i bardziej skomplikowaną oręż. Umożliwia to przeprowadzanie stosunkowo skomplikowanych operacji o charakterze wojskowym.

GTA 5
I choć najnowsze gry playstation (grand theft auto 5 ps3) produkowane są na wciąż nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda ciągle jeszcze umożliwiają graczom używania Playstation 3. Najnowsza wersja gry Battlefield, tym razem już numer 4, ukaże się 31 października. I zapewne ucieszą się wszyscy pasjonaci tej gry, że nie muszą inwestować w nowy sprzęt, aby mieć możliwość zagrać w najnowszą jej edycję. Trwają też kalkulacje wśród speców od tematu, czy i następna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na nienowym już, lecz wypróbowanym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry informują, iż będą robić wszystko, aby kreować coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Obojętnie, jakiego rodzaju sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield niezmiennie będzie jedną z najbardziej poszukiwanych gier tego typu.


Kolejne teksty

Czy w każdym przypadku konsola do gier musi być odczuwalnym wydatkiem?

Należy mieć na uwadze, że z całą pewnością gry na konsole są czymś wspaniałym. Przecież definitywnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas się rozerwać. Dzięki takiej formie rozrywki możemy bardzo dobrze się zabawić. Akurat odnośnie tego zapewne nie miewają większych wątpliwości zapaleni gracze. Cóż, jednakże to akurat najmniejsza tajemnica, że bardzo często po prostu nie wyrabiamy finansowo. Czyli mowa tutaj o tym, że dla bardzo wielu ludzi w Polsce na przykład xbox to drogi wydatek.

Najnowsza wersja Battlefield 4 (ciekawy artykuł: battlefield 4 wymagania) oferuje jeszcze lepszą oprawę graficzną i bardziej zaawansowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli brać udział w potyczce wojennej, której akcja ma swój początek w dalekim Szanghaju. Jak zwykle akcja gry potoczy się szybko, a ilość kombinacji związanych z toczeniem walk nie powinna rozczarować nikogo. Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość obserwowania pola bitwy z wysokości. Dlatego też wróg w grze Battlefield 4 będzie nękany i z ziemi i z powietrza. Będzie to zacięta rozgrywka.
22-08-14 07:02:06