Menu strony
patataj.com

Jak wybrać odpowiednią karmę dla psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Kluczowe w diecie naszego psa są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników, by długo cieszył się doskonałym zdrowiem.
Producenci karm z całego świata, opracowali i wyprodukowali prawidłowo zbilansowanej gotowej karmy dla psów. Jeżeli kupujemy dla naszego psa (rzuć okiem na Dog Design legowisko dla dużego psa) naturalną karmę, bez sztucznych środki konserwujących i koloryzujących, możemy być pewni, że dostarczamy mu właściwe pożywienie. Jeśli dajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby miał on zawsze do picia świeżą wodę, co nie pozwoli na uszkodzenie nerek.

Karma dla kotów
Gotowe suche karmy są idealnie zbilansowane pod względem zawartości mikroelementów oraz wielu innych składników pokarmowych. Karmy suche dla psów animonda dbają o przestrzeganie zasad naturalnego odżywiania się zwierząt.

Wejdź na ten odnośnik, żeby poznać pokrewne teksty. Przykładowo zobacz serwis (http://www.sklep.acana.com.pl/), który prezentuje intrygującą Cię tematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Mają w swoim składzie mięso, witaminy i składniki mineralne. Nie zawierają barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają dużą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane tylko z biologicznie czystych składników jedzenie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej skład jest pozbawiony zbóż, wypełniaczy i barwników. Pierwszorzędne nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt które są hodowane w warunkach naturalnych, bez używania hormonów czy antybiotyków. Karma jest dokładnie dopasowana do układu pokarmowego psa, dzięki czemu zachowuje on prawidłową wagę i świetną kondycję. Naturalne składniki zawarte w karmie zachowują swoją optymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych dawkach i są świetnie przyswajane przez organizm zwierzaka.

Szczeniak, pudel francuski
Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej jakości składników, są wolne od sztucznych konserwantów, barwników a także alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele różnych karm dostosowanych do potrzeb naszego zwierzęcia, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.


Kolejne teksty

Co tak rzeczywiście jest w żywności przeznaczonych dla czworonogów?

Karma sucha dla kotów Acana
Karmienie twojego zwierzęcego pupila jest niezmiernie ważne. Dobór właściwej diety należy zawsze konsultować z lekarzem specjalistą. Musi on ocenić cechy twojego przyjaciel – przeważnie wiek, płeć, kastrację oraz ogólną kondycję. To jasne, że psy i koty dojrzałe muszą być karmione czym innym, niż szczeniaki, a kastrowany kot inaczej, niż ten bez zabiegu.

Aby gotowe pożywienie gwarantowało psu zdrowie i dobrą kondycję, karma musi być dobrej jakości. Nie wolno karmić psa karmą przypadkowo zakupioną w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących oraz dla tych, które uprawiają sporty. Profesjonalny internetowy sklep zoologiczny ma bogatą ofertę pokarmów, z których na pewno wybierzemy odpowiednią dla naszego zwierzaka.
21-06-02 07:38:03